Originálny darček pre knihomoľa

01.05.2022

Ahojte, volám sa Marek a rád by som vám predstavil jeden zo svojich výrobkov. Ako už názov napovedá, je to určitá pomôcka pre jednoduchšie čítanie kníh. Dá sa povedať, že je to akýsi náprstok, ktorý vám pomôže pohodlne držať knihu v jednej ruke bez toho, aby sa vám zatvárali stránky. Na základe toho nemusíte držať knihu v nepohodlnej polohe alebo s predklonenou hlavou.

Najviac ho oceníte pri oddychovom čítaní, učení alebo cestovaní, či už idete vlakom, autom alebo lietadlom. Najväčšou výhodou je, že vám nespôsobuje bolesti krku, lebo pri čítaní nebudete mať hlavu predklonenú do knihy, ale knihu si pohodlne dáte do úrovne očí. Taktiež si pri čítaní môžete piť kávu, robiť si poznámky alebo si vychutnať svoj obľúbený drink. 

Za zmienku si myslím že stojí aj balenie a dizajn Bookmarkeru. Bookmarker je balený v kartónovej krabičke, ktorá je zvonku opracovaná CNC laserom. Vo vnútri nájdete Bookmarker a s ním aj ľanové vrecúško pre prenášanie, aby ste ho nemuseli mať pohodený len tak v batohu. Zvonku je otlačene logo a šnúrka je zakončená drevenou korálkou. Taktiež BOOKMARKER je opracovaný CNC laserom, na jeho povrchu je vygravírovaná Mandala a logo. Je vyrobený zo 100 rokov starých dubových dosiek, ktoré sa podarilo zachrániť zo starej zhoretej stodoly. Bookmarker je lakovaný voskovým olejom, ktorý je EKO a môže sa používať aj na výrobky, ktoré budú v kontakte s potravinami.

Nechcel som, aby to bol len opracovaný kus dreva, chcel som, aby mal svoj charakter. Zatiaľ ho ponúkam v dvoch veľkostiach - S/M a L/XL. S/M má v priemere 22 mm, to je ako 20 cent a L/XL je ako 2 eurá. Bookmarker je komplet vyrobený z EKO materiálov a verím, že zaujme a poteší každého vášnivého čitateľa, či už silného knihomoľa alebo niekoho, kto si otvorí knihu raz za čas.