bookmarker pomôcka na čítanie

Chcel by som vám predstaviť super pomôcku na čítanie kníh, vďaka ktorej môžete pohodlne čítať knižky jednou rukou. Keďže jednu ruku máte voľnú, tú druhú môžete použiť na písanie poznámok alebo si môžete plnohodnotne vychutnávať dúšky svojej obľúbenej kávy. Nemusíte knihu držať v nepríjemnej polohe a môžete sa naplno ponoriť do čítania.


  • ( Ak chceš napíš do poznámky svoj Instagram a môžem tam označiť balenie tvojej objednávke :) )                                                                                                                 
  • Už cez 800 spokojných zákazníkov

Vyberte si variant:

11,90 €

V čom je čítanie s bookmarkerom lepšie

Marek Tóth 

Ja osobne bookmarker najčastejšie používam v posteli väčšinou, keď je kniha príliš veľká a ťažká tak si knihu zapriem o nohu a druhu ruku si len tak položím a bookmarker mi stále drží stránky tak, aby som videl do stredu knihy alebo, keď cestujem, jednoducho si knihu zdvihnem do úrovni očí a nemusím sa nepohodlne predkláňať, aby som do knihy videl.


.

Príbeh

Všetky doteraz vyrobené bookmarkery sú zo 100 rokov starého dubového dreva. Toto drevo sa mi podarilo získať zo starej stodoly, ktorá zhorela. Aj, keď samozrejme na funkčnosť bookmarkeru vek dreva nemá žiadny vplyv prišlo mi super takto využiť materiál, ktorý ma svoj vek a aj nejakú tú minulosť.

Veľkosti

Bookmarker je samozrejme dostupný vo viacerých veľkostiach, aby si každý našiel tú svoju, momentálne sú 3, a to X/S 20mm, S/M 22mm, L/XL 26mm.

Vyššie v galérii obrázkov je návod, ako si  overiť veľkosť, ktorá by vám vyhovovala.

Balenie

Bookmarker je vždy zabalený v stránke knihy, je to, preto, že som chcel, aby bol aj z rozbaľovania zážitok. Ale nebojte sa neničím kvôli tomu žiadne nové knihy. Používam knihy, ktoré sú poškodené alebo inak znehodnotené takže takto dostanú ešte šancu. +Balenie vždy obsahuje ISBN knihy, z ktorej je stránka takže ak by vás stránka zaujala, keď pohľadáte určite ju niekde nájdete.

Aj tu nájdete moje produkty

Hodnotenia

Toto bol snáď najkrajší balíček aký som kedy dostala. Keďže som ho objednala ako darček a nechcela som poškodiť to originálne balenie, rozbaľovalo sa až včera. No myslím, že v dohľadnej dobe musím objednať aj pre seba. Dokonalý pôžitok. Ďakujem

doraNavrop

czech republic

Výborná pomôcka, hneď mi ho deti zobrali :).

 Z balenia som zostala úplne očarená :).

rebroza

slovensko

Bookmarker som kupovala ako darček pre sestru a veľmi ju potešil. Bolo to nádherne a ekologicky zabalené, čo je u mňa veľké plus! Samotná vecička je krásna a praktická. Každý vášnivý čitateľ ju určite ocení.

Slavana.s

slovensko